Правила

Любий друже!


Якщо ти бажаєш взяти участь в Акції, надсилай з 1 червня 2020 року по 30 вересня 2020 року акційні обгортки від Kinder Maxi King, Kinder Pingui Шоколад, Kinder Мilk-Slice в акційній упаковці із зображенням пінгвінів, позначкою «Акція» та зазначенням періоду Акції з 01.06.2020 по 30.09.2020 на адресу: Київ, 05300, а/с «Кіндер» (ми радимо відправляти листи-заявки рекомендованим листом). Кожен конверт з акційними обгортками вважається окремим виконанням умов Акції (1 конверт = 1 подарунок).

За 10 обгорток ти гарантовано отримаєш футболку, за 12 обгорток — сумку-бананку, за 14 обгорток — тарілку, а за 20 обгорток — рюкзак.

Відправлення гарантованих подарунків буде здійснюватися наступним чином:
- футболка, сумка-бананка та рюкзак — з 01 червня 2020 року
- тарілка — з 20 липня 2020 року.

Після того, як твоє ім’я з’явиться в переліку переможців, ми здійснимо відправку гарантованого подарунка протягом 30 календарних днів, але не пізніше 31 жовтня 2020 року включно.

Зверни увагу, що один учасник може отримати не більше 2 гарантованих подарунків кожного виду.

 
Правила оформлення листа-заявки

Друже, у своєму листі не забудь:

- Вказати номер свого контактного телефону

- Правильно заповнити усі поля на конверті, як вказано на малюнку

- Вкласти у конверт акційні обгортки від
Kinder Pingui Шоколад, Kinder Milk-Slice, Kinder Maxi King

- Вказати обраний подарунок. У разі вибору футболки вказати розмір та вік

- Вказати назву Акції «ЛІТНІ ПРИГОДИ З KINDER»

image

Офіційні правила

ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ ПІД УМОВНОЮ НАЗВОЮ

« ЛІТНІ ПРИГОДИ З KINDER »

(НАДАЛІ – «ПРАВИЛА»)

ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ « ЛІТНІ ПРИГОДИ З KINDER» : ТОВ «ФЕРРЕРО УКРАЇНА», ЄДРПОУ 32424407; вул. Антоновича, 46-46А, м. Київ, 01033, Україна, тел.: (044) 247 19 35 (надалі - « Організатор»).

ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ « ЛІТНІ ПРИГОДИ З KINDER»: ТОВ «ТАБАСКО ГРОУП», ЄДРПОУ 39472724; вул. Велика Васильківська, буд. 72 літ. А, прим. 96, прим. 6, м. Київ, 03150, Україна, тел. (044) 496 28 10 (надалі - «Виконавець»).

1. УМОВИ УЧАСТІ В РЕКЛАМНІЙ АКЦІЇ « ЛІТНІ ПРИГОДИ З KINDER» (НАДАЛІ - «АКЦІЯ»):

1.1. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, які постійно проживають на території України, досягли повноліття (18 років) та які в період проведення Акції належним чином виконали всі правила та умови цієї Акції, що наведені нижче.

1.2. Акція проводиться по відношенню до товарів під знаком для товарів і послуг «Kinder Pingui» (Кіндер Пінгві) з молочною начинкою, «Kinder milk-slice» (Кіндер мілк-слайс) та «Kinder Maxi King» (Кіндер Максі Кінг) в акційній упаковці з зображенням пінгвінів, позначкою «Акція» (надалі - «Акційна продукція») та зазначенням періоду Акції з 01.06.2020 р. до 30.09.2020 р., імпортером в Україні яких є Організатор:

1.2.1. Вафлі KINDER MAXI KING, покриті молочним шоколадом та подрібненими лісовими горіхами, з молочно – карамельною начинкою (56%). Маса нетто 35 г.

1.2.2. Бісквітне тістечко KINDER MILK-SLICE з молочною начинкою (65%). Маса нетто 28 г; 140 г.

1.2.3. Бісквітне тістечко KINDER PINGUÌ з молочною начинкою (48,5%), покрите темним шоколадом.
Маса нетто 30г.

1.3. Щоб стати Учасником Акції, особа має надіслати за адресою: Україна м. Київ, 05300 а/с «Кіндер» (надалі – «абонентська скринька») разом одним конвертом 10, 12, 14 або 20 цілісних акційних обгорток від Акційної продукції в будь-якій комбінації. Виконавши дану умову, Учасник Акції гарантовано отримує одне із гарантованих заохочень (надалі – «Гарантовані заохочення»), в залежності від кількості відправлених обгорток від Акційної продукції:

  • 10 (десять) цілісних акційних обгорток – футболка;
  • 12 (дванадцять) цілісних акційних обгорток – сумка-бананка на пояс;
  • 14 (чотирнадцять) цілісних акційних обгорток – тарілка;
  • 20 (двадцять) цілісних акційних обгорток – рюкзак.

Отримання гарантованих заохочень можливе із урахуванням положень п. 1.9. Правил.

1.4. З метою забезпечення отримання Виконавцем листів від Учасників Акції, Учасникам Акції рекомендовано надсилати акційні обгортки рекомендованим листом. Ця умова не є обов’язковою до виконання, остаточне рішення щодо способу відправки акційних обгорток приймається Учасником Акції самостійно. Вартість відправки листів сплачується самостійно Учасником Акції, Організатор та/або Виконавець Акції ніяким чином не компенсують Учасникам Акції вартість відправки листів з обгортками від Акційної продукції.

1.5. До участі в Акції приймаються виключно цілісні обгортки від Акційної продукції, офіційним імпортером якої в Україні є Організатор Акції.

1.6. На конверті з обгортками від Акційної продукції Учасник має розбірливо українською мовою зазначити свої прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, повну поштову адресу з індексом, на яку Учасник бажає отримати Гарантоване заохочення.

1.7. Організатор та Виконавець надають Гарантовані заохочення в межах наявного фонду Гарантованих заохочень, відповідно до виконаних умов Акції.

1.8. Фонд Гарантованих заохочень Акції:

ГАРАНТОВАНІ ЗАОХОЧЕННЯ АКЦІЇ:

• Гарантоване заохочення №1: футболка, загальною кількістю 10 000 (десять тисяч) одиниць, з яких:

- Розмір 3-4 роки – 1 700 шт.

- Розмір 5-6 років – 2 500 шт.

- Розмір 7-8 років – 2 300 шт.

- Розмір 9-10 років – 2 000 шт.

- Розмір 11-12 років – 1 500 шт.

• Гарантоване заохочення №2: сумка-бананка на пояс, загальною кількістю 5 250 (п’ять тисяч двісті п’ятдесят) одиниць.

• Гарантоване заохочення №3: тарілка, загальною кількістю 8 350 (вісім тисяч триста п’ятдесят) одиниць.

• Гарантоване заохочення №4: рюкзак, загальною кількістю 10 000 (десять тисяч) одиниць.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ФОНДУ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ СКЛАДАЄ 33 600 (ТРИДЦЯТЬ ТРИ ТИСЯЧА ШІСТСОТ) ОДИНИЦЬ ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД АКЦІЇ.

Кількість Гарантованих заохочень Акції обмежена і становить вищезазначену кількість. Відповідальність Організатора та Виконавця не виходить за межі кількості гарантованих заохочень Акції, що зазначена вище.

1.9. З метою попередження зловживань, кожен Учасник Акції протягом періоду проведення Акції, вказаного у п.2. цих Правил Акції, виконуючи належним чином всі умови цих Правил, може отримати не більше 2 (двох) Гарантованих заохочень кожного виду. Тому, кількість конвертів з акційними обгортками, надісланих одним Учасником для отримання бажаного Гарантованого заохочення, не повинна перевищувати 8 (восьми) конвертів. Кожний конверт з акційними обгортками вважається окремим виконанням умов Акції за цими Правилами. Акційні обгортки, надіслані у різних конвертах одним Учасником, не сумуються між собою.

1.10. Якщо у конверті міститься менше ніж 10 (десять) обгорток від Акційної продукції для отримання Гарантованого заохочення №1, менше ніж 12 (дванадцять) обгорток від Акційної продукції для отримання Гарантованого заохочення №2, менше ніж 14 (чотирнадцять) обгорток від Акційної продукції для отримання Гарантованого заохочення №3 та менше ніж 20 (двадцять) обгорток від Акційної продукції для отримання Гарантованого заохочення №4 або такі акційні обгортки (хоча б одна з них) є пошкодженими, забрудненими настільки, що це унеможливлює або суттєво ускладнює ідентифікацію таких акційних обгорток, відправник такого листа не може отримати бажане Гарантоване заохочення та стати Учасником Акції.

1.11. Якщо у конверті міститься більш ніж 10 (десять) акційних обгорток від Акційної продукції для отримання Гарантованого заохочення №1, більш ніж 12 (дванадцять) обгорток від Акційної продукції для отримання Гарантованого заохочення №2, більш ніж 14 (чотирнадцять) обгорток від Акційної продукції для отримання Гарантованого заохочення №3 або більш ніж 20 (двадцять) обгорток від Акційної продукції для отримання Гарантованого заохочення №4 (незалежно від їх кількості), такий лист зараховується як один лист.

1.12. Листи, конверти, акційні обгортки від Акційної продукції, інші будь-які вкладення у листи, з дати їх отримання є власністю Організатора Акції та поверненню Учасникам Акції не підлягають. Учасники Акції, беручи участь у Акції, надають свою безумовну згоду на це.

1.13. Організатор/Виконавець Акції не зобов’язані відповідати на листи Учасників Акції, що надходять на абонентську скриньку Акції.

1.14. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь: працівники Організатора/Виконавця Акції та/або будь-яких інших осіб, які беруть участь в підготовці, організації та проведенні Акції, а також їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки), неповнолітні, іноземці, особи без громадянства, обмежено дієздатні та недієздатні особи і особи, які не відповідають вимогам даних Правил.

1.15. Учасники Акції несуть повну відповідальність за правильність, достовірність та чіткість зазначення всієї інформації, що надсилається ними для участі в Акції.

1.16. Зовнішній вигляд Гарантованих заохочень Акції (розмір, вид тощо), зазначених в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись, в будь-який спосіб, Виконавцем та/або Організатором Акції та/або розміщені на інтернет-сайтах протягом періоду проведення Акції (згідно з п. 2 даних Правил), може відрізнятись від реального зовнішнього вигляду Гарантованих заохочень Акції.

1.17. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції свідчать і підтверджують, що ознайомлені і повністю погоджуються з умовами Правил та зобов’язуються їх виконувати.

2. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Акція проводиться на території України* у період з «01» червня 2020 року по «30» вересня 2020 року включно (далі також «строк проведення Акції» або «період Акції»).
* за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у відповідності до умов Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території проведення операції під керівництвом Об’єднаних сил (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 квітня 2018 року «Про широкомасштабну антитерористичну операцію в Донецькій та Луганській областях» підписаного «30» квітня 2018 року, Указу Президента України від 14 квітня 2014 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України»). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора, та/або Виконавця гарантувати належне проведення Акції, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення Гарантованих заохочень Учасникам Акції, які здобули право на отримання таких Гарантованих заохочень за адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на територіях АР Крим, Донецької та Луганської областей, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Акції, та за умови, що кур’єрська служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу Гарантованих заохочень Акції в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою, або якщо Учасники, які здобули право на отримання Гарантованих заохочень Акції виявлять бажання та матимуть змогу самостійно отримати належне їм Гарантоване заохочення у спосіб та місці погодженому із Виконавцем.

2.2. Листи з акційними обгортками від Акційної продукції, які будуть надіслані до «01» червня 2020 року або після «30» вересня 2020 року (дата відправки визначається за поштовим штемпелем), до участі в Акції не приймаються, а особи, які їх відправили не можуть претендувати на отримання будь-якого Гарантованого заохочення Акції та/або будь-якої компенсації, в т.ч. і грошової.

3. УМОВИ ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ:

3.1. Гарантовані заохочення отримають лише:

  • Перші 10 000 (десять тисяч) Учасників Акції, що надішлють 10 (десять) будь-яких цілісних акційних обгорток від Акційної продукції в будь-якій комбінації разом одним конвертом, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №1.
  • Перші 5 250 (п’ять тисяч двісті п’ятдесят) Учасників Акції, що надішлють 12 (дванадцять) будь-яких цілісних акційних обгорток від Акційної продукції в будь-якій комбінації разом одним конвертом, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №2.
  • Перші 8 350 (вісім тисяч триста п’ятдесят) Учасників Акції, що надішлють 14 (чотирнадцять) будь-яких цілісних акційних обгорток від Акційної продукції в будь-якій комбінації разом одним конвертом, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №3.
  • Перші 10 000 (десять тисяч) Учасників Акції, що надішлють 20 (двадцять) будь-яких цілісних акційних обгорток від Акційної продукції в будь-якій комбінації разом одним конвертом, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №4.

Інформацію (прізвище, ініціали, місто проживання) про Учасників Акції, що здобули право на отримання Гарантованих заохочень, буде розміщено на сайті www.kinder.com в розділі «Переможці» не пізніше «31» жовтня 2020 року включно.

4. ПОРЯДОК І ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ:

4.1. Гарантовані заохочення Акції відправляються Виконавцем не пізніше «31» жовтня 2020 року включно Учасникам, які належним чином та в повному обсязі виконали усі умови даних Правил.

4.2. Гарантовані заохочення відправляються бандероллю/посилкою за адресою, вказаною Учасником на надісланому Виконавцю конверті з акційними обгортками від Акційної продукції. Отримання цих Гарантованих заохочень здійснюється Учасниками самостійно шляхом отримання бандеролі/посилки у відповідних відділеннях «Укрпошти».

4.3. Гарантовані заохочення, що не будуть отримані Учасниками Акції у відділеннях «Укрпошти» за вказаною Учасником адресою протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів від дати їх надходження, повертаються відправнику. В цьому випадку вважається, що такий Учасник добровільно відмовився і автоматично втрачає право на отримання Гарантованих заохочень та/або будь-яких компенсацій в т.ч. і грошової від Організатора/Виконавця Акції, а Організатор залишає за собою право розпорядитися цим Гарантованим заохоченням Акції на власний розсуд.


5. ІНШІ УМОВИ ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ:

5.1. Повторне відправлення Гарантованих заохочень Акції, не одержаних Учасником/ами з будь-яких підстав, не передбачається, і Організатор та Виконавець не несуть зобов’язань і не розглядають претензії щодо їх надання або здійснення Учаснику/ам будь-яких компенсацій, в т.ч. і грошової.

5.2. Отримання Гарантованих заохочень Акції допускається лише особами, що отримали на них право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, установленому цими Правилами. У випадку, якщо Учасник з будь-яких причин не може отримати Гарантоване заохочення Акції особисто, такий Учасник не має права передати/поступитися своїм правом будь-якій третій особі.

5.3. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Гарантованого заохочення Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника права на одержання Гарантованого заохочення Акції. При цьому, відповідний Учасник вважається таким, що добровільно відмовився від отримання відповідного Гарантованого заохочення Акції та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Акції будь-якої компенсації, в т.ч. грошової.

5.4. Гарантовані заохочення Акції не підлягають обміну, в тому числі на грошовий еквівалент. Організатор має право замінити Гарантовані заохочення Акції, які беруть участь в Акції, на інші аналогічні, та змінити умови Акції за умови попереднього оповіщення на сайті www.kinder.com про таку заміну.

5.5. Організатор/Виконавець Акції і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності стосовно подальшого використання Гарантованих заохочень Акції Учасниками після їх одержання за неможливість Учасників Акції скористатись наданими Гарантованими заохоченнями Акції з будь-яких причин. З моменту одержання Гарантованих заохочень Учасниками Акції Організатор/Виконавець Акції й пов'язані з Акцією особи не відповідають за подальшу долю Гарантованих заохочень.

5.6. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за неможливість Учасників Акції отримати або скористатися Гарантованими заохоченнями Акції з будь-яких причин, що від них не залежать, в т.ч. у зв’язку з відсутністю в нього необхідних документів, а також при відсутності особи, що здобула право на отримання Гарантованого заохочення Акції, неможливості її повідомлення про відповідне Гарантоване заохочення Акції так, як це вказано вище, тощо.

5.7. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальність за якість Гарантованих заохочень Акції, всі такі претензії пред'являються їх виробникам згідно з гарантійними зобов'язаннями таких виробників.

5.8. Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як зокрема стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру (в т.ч., але не обмежуючись, проведення антитерористичних операцій), блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця Акції обставини, що підтверджується довідкою Торгово-промислової палати України, або іншим відповідним документом.

5.9. Отримати Гарантоване заохочення Акції відповідний Учасник Акції може лише особисто. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Гарантованого заохочення Акції, де Гарантоване заохочення Акції, або право на його отримання буде предметом угоди або засобом платежу, або виступати як предмет застави.

5.10. Організатор/Виконавець не несуть жодної відповідальності за несвоєчасну доставку або недоставку Гарантованого заохочення службою доставки «Укрпошта». Всі претензій щодо пошкодження, псування, втрати, несвоєчасної доставки або недоставки Гарантованого заохочення Учаснику слід адресувати безпосередньо службі доставки «Укрпошта».

6. ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ:

6.1. Офіційні Правила Акції публікуються на сайті www.kinder.com, також ознайомитися з ними можна за телефоном гарячої лінії 0-800-30-40-30, в період з «01» червня 2020 року по «31» жовтня 2020 року включно.

*Телефон гарячої лінії: 0-800-30-40-30 працює в будні з 9.00 год. до 21.00 год. за київським часом, у вихідні – з 10.00 до 22.00 за київським часом.

**Всі дзвінки зі стаціонарних номерів телефонів в межах території України, підконтрольній українській владі, є безкоштовними. Дзвінки з мобільних телефонів сплачуються згідно з тарифами відповідного оператора.

7. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ:

7.1. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов'язаних із проведенням Акції вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.

7.2. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адресу).

7.3. Організатор/Виконавець Акції і пов'язані з організацією/проведенням Акції особи не несуть відповідальності за неможливість надіслання/надання/використання Гарантованих заохочень Учасникам Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця, в т.ч. у випадку, якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасником були вказані неправильно та/або нерозбірливо, змінено тощо. При цьому, такий Учасник не має права на одержання будь-якої компенсації, в т.ч. грошової.

7.4. Відправляючи конверт з обгортками від Акційної продукції, Учасник тим самим підтверджує свою явну згоду на збір та обробку Виконавцем/Організатором його персональних даних, зазначених на конверті (перелічених в п.1. цих Правил вище: прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, повну поштову адресу з індексом, за якою Учасник бажає отримати бажане Гарантоване заохочення), з метою належного виконання Виконавцем/Організатором умов цих Правил Акції, зокрема, але не обмежуючись, в частині перевірки належного виконання цих Правил Акції, визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Гарантованого заохочення Акції, відправки (вручення) Гарантованих заохочень Акції таким Учасникам, що належним чином та в повному обсязі виконали умови цих Правил та були визнані такими, що здобули право на отримання відповідного Гарантованого заохочення Акції. Учасник, який здобув право на отримання Гарантованого заохочення Акції, надає свою згоду на розміщення Організатором/Виконавцем інформації про нього: прізвища, ініціалів, міста проживання в розділі «Переможці» на сайті www.kinder.com з метою інформування учасників Акції про Власників Гарантованих заохочень. Акції. Організатор/Виконавець гарантують, що отримані персональні дані Учасника не будуть розміщені у вільному та неконтрольованому доступі, передані третім особам, що не мають жодного відношення та/або не залучені до проведення Акції (окрім співробітників «Укрпошти»), а також будуть використовуватися виключно з метою, передбаченою цими Правилами, згідно з ЗУ «Про захист персональних даних» протягом розумного та необхідного для досягнення мети збору та обробки персональних даних строку. Учасник Акції має право в будь-який момент відкликати свою згоду на збір та обробку його персональних даних, попередньо письмово повідомивши про таке Організатора та/або Виконавця відповідно. Організатор/Виконавець не несуть жодної відповідальності за неможливість доставки Гарантованого заохочення Учаснику Акції, у випадку відкликання таким Учасником своєї згоди на збір та обробку його персональних даних до моменту фактичної відправки Гарантованого заохочення.

7.5. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором/Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища або інших матеріалів про неї/нього, в т.ч. право публікації в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, СМС-повідомлень, (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора на номер мобільного телефону/адресу, зазначений Учасником на конверті, повідомлень, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою, а також з метою виконання вимог чинного законодавства України, щодо податків та в сфері бухгалтерського обліку зокрема для проведення даної рекламної Акції згідно з цими офіційними правилами Акції. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних». Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення.

7.6. Учасник Акції, як суб'єкт персональних даних, має право:

• на отримання відомостей про місцезнаходження Організатора/Виконавця як володільця / розпорядника його персональних даних;

• вимагати від Організатора/Виконавця як володільця / розпорядника його персональних даних, уточнення своїх персональних даних;

• застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

• відкликати свою згоду на обробку персональних даних, надіславши відповідного листа у довільній формі на електронну адресу: privacy.ukraine@ferrero.com. У випадку відкликання раніше наданої згоди персональні дані суб’єкта персональних даних будуть знеособлені та знищені в розумні строки, якщо інше не вимагається чинним законодавством України, зокрема, але не обмежуючись податковим законодавством.

7.7. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі персональних даних «Переможці», власником якої є Організатор, а розпорядником – Виконавець.

7.8. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором/Виконавцем самостійно, або може бути передана третім особам з умовою збереження конфіденційності.

7.9. Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі в Акції та отримання Гарантованих заохочень Акції лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди ТОВ «Ферреро Україна».

7.10. Організатор/Виконавець і пов'язані з Акцією особи не вступають в будь-які спори стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на одержання Гарантованого заохочення Акції. Організатор/Виконавець Акції не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких спорах.

7.11. Організатор та Виконавець Акції мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за даними Правилами.

7.12. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

7.13. Дана Акція не є лотереєю, або послугою у сфері грального бізнесу.

7.14. Організатор Акції має право обирати/змінювати кількість, вартість, комплектацію, умови реалізації Гарантованих заохочень Акції тощо в односторонньому порядку шляхом розміщення Правил у новій редакції на сайті www.kinder.com. Якщо Учасник продовжує брати участь в Акції/Конкурсу після внесення змін до Правил, його вважають таким, що прийняв такі зміни до Правил.

7.15. Ця Акція дійсна лише для роздрібних покупців.